2: 3

Джафарова О./ Голоскоков С.

Любешівська команда однозначно мала би грати цього сезону як мінімум в Третій лізі. Потужний колектив під назвою «Припять» доволі впевнено виграв «регулярку» у своїй групі та не мав проблем в першому матчі з «OGGO Team» (6:2). Чи можна двічі поспіль увійти в річку, даруйте з легкістю переграти суперника після стартової перемоги – питання для хлопців у формі московського «Локомотива». Відповідь прийшла аж наприкінці першого тайму, коли шостий фол лучан дав право «червоно-зеленим» пробити дабл-пенальті. Лише з третьої спроби Віктор шпак відправив «селект» у сітку воріт та встановив підсумок першої половини. Стало зрозумілим, що легкої прогулянки для гостей цього вечора не заплановано.

По перерві любешівський колектив став грати більш розкуто, а господарі, здавалося не вірили в успіх. М’яч двічі перетнув лінію воріт «OGGO Team» і фаворит не мав свого упустити у цьому протистоянні. Проте лучани в одну мить ожили і спробували врятувати матч. Пішли вперед з п’ятим польовим гравцем і навіть забили два голи. Проте це був лише локальний успіх. У півфінал без перевтоми, але з «нервами» проходить «Прип’ять».