3: 1

Попко М./ Голоскоков С.

Наприкінці січня поєдинок між суперниками закінчився вольовою перемогою «ковбасників», котрі переграли «молочників» з рахунком 3:2. Звітний поєдинок розпочався атаками «Забіяки», де домінували брати Блажиєвські – Ігор та Олександр. Саме Ігор став автором першого голу, але для цього господарям майданчика знадобилося цілих 6 хвилин. В цілому перевага «ковбасників» була доволі суттєвою і гості розраховували лише на дальні удари, що мети не досягли. За мінімальної переваги господарів суперники пішли на відпочинок.

По перерві головному бомбардиру «Забіяки» Ігорю Блажиєвському знадобилося кілька хвилин аби поміняти на табло одиничку на двійку. А що «РадиМо»? Перший удар у створ воріт «молочники» нанесли лише на 18-й хвилині гри. Для загального успіху цього точно було замало. «Біло-зелені» спокійно контролювали хід поєдинку і дозволили Ігорю Блажиєвському продемонструвати «фокус із шляпою». МФК ж залишив за собою ексклюзивне право на останнє слово і таки зуміли розмочити рахунок.

За тиждень на суперників чекає друга зустріч, де «РадиМо» буде дуже важко розраховувати на успіх без активної атаки.