9: 5

Журибіда В./ Бугайчук Н.

Перша серія цього драматичного серіалу під назвою плей-оф у Першій лізі між командами ХФК «Фіміам – Вікторія» став справжньою окрасою ігрового дня. Обидві команди подарували відкритий, результативний футзал. Вже в дебюті поєдинку Вікторія вийшла вперед Володимир Чайка влучним ударом заставив капітулювати голкіпера суперника. Далі більше команди відчули смак голів і їх було не зупинити. Ще до перерви рахунок став 3-3, в другомі таймі ці футзальні горки продовжилися . Олександр Терещук відзначився хет-триком, дубль записав Олександр Потурай та Іван Вдовенко ще по голу за ХФК «Фіміам» відзначилися Ойович Сергій та Юрій Мартинюк. У Вікторії гольових здобутків було значно менше і як наслідок підсумкові 9-5. Тепер всі вболіальники в очікуванні другої серії цього драматичного серіалу.