2: 3

Журибіда В./ Журибіда В.

З перших хвилин «Надія» обирає тактику на гру з використанням п’ятого польового гравця, що дає змогу повністю вести гру під своїм контролем та володіти м’ячем з використанням різноманітних комбінацій. «Динамо» активно переміщається в зоні свого захисту і практично ліквідовує намагання «Надії» нанести влучний удар по своїх воротах. Це їм вдається до 11 хв, де після чергової комбінації нападник «Надії» Хавер Юрій зненацька наносить удар по центру воріт, і м’яч опиняється у сітці воріт «Динамо». До честі «Динамо» слід відзначити той факт, що це їх не згнітило, а навпаки гол у відповідь не забарився. Одна з нечисленних атак, а, мабуть і перша, яку можна назвати гострою, завершується прострілом Романа Москвича, який замкнув Турчик Богдан і відновив паритет у матчі – 1:1. До завершення першого тайму ні рахунок, ні малюнок гри не змінився. «Надія» володіє ініціативою, «Динамо» вдало захищається.

Другий тайм запам’ятався більш гострими моментами біля воріт «Динамо», де на 17 хв Андрію Кузику знову вдалось вивести свою команду вперед. Та всупереч будь-якій логіці цієї гри «Динамо» вкотре довело, що бувають і такі моменти, коли атакує одна команда, а забиває інша. Двічі на 23 хв і 28 хв, користуючись помилками команди «Надія», нападник «Динамо» Богдан Турчик спочатку зрівнює рахунок, а згодом забиває переможний гол для «Динамо». Хет-трик Богдана Турчика, реванш і перемога «Динамо» 3:2 після поразки у регулярному чемпіонаті 2:3.