4: 1

Журибіда В./ Журибіда В.

Обидві команди гру розпочинають обережно, впевнено контролюючи м’яч на своїй половині поля та з поодинокими випадами гострих атакуючих дій з нанесенням ударів по воротах. На атаку на 2 хв «Вокара-Ковель» «Любарт» відповідає атакою на 3 хв, де в обох моментах після ударів нападників воротарі на висоті. З 5 по 10 хв більш небезпечно атакує «Любарт», на що на 12 хв хороша комбінація ковельчан звершується ударом головою по воротах «Любарта» Ліщука Олександра – м’яч пролітає над поперечиною. Перший тайм так і завершується нульовою нічиєю.

Другий тайм команди розпочинають у більш високому темпі і грають у більш атакуючий, відкритий футзал. Йде 20 хв матчу, і удар нападника «Любарта» приходиться у штангу воріт «Ковеля». «Любарт» продовжує атакувати, і це приносить їм бажаний результат, на 23 хв матчу Назарчук Артем відкриває рахунок. Такий перебіг подій аж ніяк не влаштовував ковельчан, і через дві хвилини вони уже вели з рахунком 3:1. Це зробили на 24 хв та 25 хв відповідно Кузьміч Роман, Романчук Віталій та Лукашук Андрій. До завершення гри залишається п’ять хвилин гравці команди «Любарт» намагались виправити ситуацію, залучаючи до гри п’ятого польового гравця – та ці намагання були марними. Навпаки провівши чергову вдалу атаку, Юрій Романчук на 28 хв матчу встановлює остаточний рахунок – 4:1 на користь команди «Вокар-Ковель».