7: 1

Журибіда В./ Журибіда В.

Активність команди «Хорів» на початку матчу дозволила більше контролювати м’яч та володіти ініціативою. Небезпечні моменти раз пораз виникають біля воріт «Куража». Згодом гра дещо вирівнюється і на третій та п’ятій хвилинах матчу уже воротар «Хорова» відводить незпезпеку від своїх воріт. Чергова атака «Хорова», і на 9 хв Прислупський Тарас виводить свою команду вперед, після чого гра переходить у більш напружене русло, і арбітрам доводиться карати гравців не лише штрафними ударами, але і жовтими картками. Не обійшлось і без вилучення – за демонстрацію незгоди з рішеннями арбітрів з меж технічної зони був вилучений представник команди «Кураж». До завершення першого тайму рахунок гри не змінився.

Другий тайм проходив ще з більш явною перевагою команди «Хорів», про що говорить кінцевий результат гри 7:1 на їх користь. Так упродовж другого тайму у команди «Хорів» відзначились Мучак Іван (18 хв), Прислупський Тарас (24 хв), Чудля Віктор (двічі на 25 хв), а на 26 хв та 27 хв голи у ворота «Куража» забивали відповідно Дармовіз Павло та Бобилєв Володимир. Ц проміжок між забитими голами «Хорова» гол престижу на 24 хв на рахунку Баденчука Володимира. Фінальний свисток арбітрів фіксує беззаперечну перемогу «Хорова».