3: 2

Журибіда В./ Журибіда В.

Гра одних з кращих команд Чемпіонату Волині підтвердила їх статус. Динамічна спортивна боротьба та гостроатакуючий футзал обох команд з перших хвилин матчу приносять неабияку насолоду вболівальникам, які заповнили ледь не усі трибуни. Уже на 4 хв матчу команду «Вотранс» виручає поперечина, а на 5 хв Микола Коляда вперед виводить команду «Вотранс». І хоч у першому таймі забивали лише гравці «Вотранса», на табло світило дві одинички. Йшла 11 хв матчу, «Луцьксантехмонтаж №536», комбінуючи, наполегливо атакує, і після чергового прострілу уздовж воріт м’яч у свої ворота зрізає Максим Обертас – 1:1.

Ще більш цікавим на гострі моменти біля обох воріт другий тайм. Невідпорний удар метрів з десяти Неделюка Олександра виводить на 19 хв його команду вперед, на 23 хв команду «Вотранс» знову рятує поперечка. Йде 28 хв матчу, за порушення правил у штрафному майданчику «ЛСТМ» арбітри призначають шестиметровий удар. Дуже сильний удар Кривицького Валентина влучає у воротаря суперника – рахунок не змінюється. Та все ж кінцівка матчу була за «Вотрансом». Спочатку на 29 хв Микола Коляда оформлює дубль і зрівнює рахунок у матчі, а за 8 секунд до завершення матчу хет-трик Коляди приносить вольову та бажану перемогу «Вотрансу».