4: 7

Алексюк Р./ Журибіда В.

Початок матчу проходить у спокійному руслі. Більш небезпечно атакує «Арсенал». Згодом їх перевага втілюється у забиті голи. На 4 хв рахунок відкриває Роман Ващук. Через дві хвилини рахунок подвоює Зінкевич Дмитро. Майже весь тайм команда «Арсенал» атакує, і Корнійчук Олександр забиває третій гол у ворота «Атлетіка». Одна з нечисленних атак «Атлетіка» за 11 секунд до завершення першого тайму застає зненацька воротаря «Арсенала», і рахунок стає 3:1, гол на рахунку Євтухова Володимира.

Початок другого тайму знову характеризується швидким голом у ворота «Арсенала», на 15 хв відзначився Зух Роман. Та на 19 хв Корнійчук Олександр робить дубль, і рахунок уже 4:2 на користь «Арсенала». На 20 хв матчу за порушення правил у власному штрафному майданчику «Атлетіка» арбітри призначають шестиметровий удар, який успішно реалізовує нападник «Арсенала». Та це не засмутило «Атлетік», і двічі на 21 хв та 24 хв Колесник Володимир та Євтухов Володимир скорочують рахунок у матчі до одного м’яча. Це трішки сколихнуло «Арсенал», і під завісу матчу на 25 хв та за 8 секунд до завершення  ще два голи опинилися у воротах «Атлетіка» - відзначились Ковалевський Віталій та Зінкевич Дмитро. Парад голів для глядачів та перемога «Арсенала» 7:4.