1: 2

Щербяк К./ Голоскоков С.

Команда «Луцьктепло» в першому раунді не заслуговувала на поразку у матчі з FC «Respect», котрий без деяких своїх провідних виконавців оформив мінімальну вікторію з рахунком 2:1. В другій очній зустрічі вже «тепловики» залишилися без кількох важливих гравців, а переможець Регулярної першості навпаки зібрав під своїм прапором майже всіх найкращих, хоча місце у рамці зайняв польовий гравець, а на тренерському містку був відсутній Руслан Корпош. Проте цей факт не завадив Івану Заліпа вже на 4-й хвилині пробити кіпера господарів – 0:1. А ще за три хвилини Геннадій Боровський, не зважаючи на легкоатлетичне минуле, по футзальному використав момент для взяття воріт суперника. За комфортного для «поважних» рахунку 2:0 команди пішли на відпочинок.

В другій половині гри глядачі відверто нудьгували та навіть позіхали. Команди нібито багато боролися, вроді би рухалися, але без особливої гостроти. Інтригу несподівано відновив Микола Мелещук з «Луцьктепло», забивши гарний гол. Трибуни відразу ожили. Моментів стало більше біля обох воріт. Нервове закінчення. Проте перемога з традиційним для даного двобою рахунком 2:1 підсумувала обидва раунди і до півфіналу потрапив FC «Respect», котрий чекатиме переможця в третьому поєдинку між луцьким «СпецТех-Сахарадо» та хорівським клубом «Надія-2».