1: 3

Журибіда В./ Журибіда В.

Матч команди розпочали досить обережно, ніби вивчаючи один одного та вишукуючи слабкі місця свого суперника. Наслідком таких тактичних дій обох команд є свідчення того, що перший небезпечний момент виник лише на 4 хв біля воріт «Теремно Хліб» - після удару нападника «Топільно» м’яч пролітає біля штанги воріт. Команди продовжують грати у комбінаційний футзал, подекуди нарощуючи темп гри. Йшла 6 хв матчу, і одна з комбінацій команди «Теремно Хліб» завершується ударом по воротах суперника – Бурковський Дмитро відкриває рахунок у матчі. Гол не згнітив команду «Топільно», і вони  дещо активізували свою гру, провели декілька небезпечних атак, одна з яких за 15 секунд до закінчення першого тайму завершилась взяттям воріт. На перерву команди йдуть з рахунком 1:1.

Другий тайм команди знову розпочали обережно. А шоста хвилина, тільки тепер уже по перерві, знову виявилась щасливою для Дмитра Бурковського, який, оформивши дубль, виводить свою команду вперед. Після забитого гола «Теремно Хліб» бере гру під свій контроль, і на 21 хв рахунок стає уже 3:1 на їх користь. «Топільно» змінює тактику гри, підключаючи до атак п’ятого польового гравця, та успіху їм це не приносить. «Теремно Хліб» вдруге поспіль перемагає «Топільно» у плей-оф і виходить до ½ фіналу. Перший матч завершився перемогою «Теремно» з рахунком 3:2. «Теремно Хліб» крокує далі, а «Топільно» завершує сезон 2018/2019 рр.