3: 4

Журибіда В./ Журибіда В.

Гра розпочинається атаками «Фіміама», уже на 2 хв вихід один на один до воріт «Вікторії» ліквідовує воротар. Команди продовжують показувати відкритий атакуючий футзал. Гострота моментів виникає то біля одних, то біля інших воріт, один з яких на    7 хв реалізовує Віталій Тележинський і виводить свою команду вперед. Не встигла секундна стрілка завершити повний оберт з моменту забитого першого гола, як глядачі ще двічі аплодували командам за забиті голи. Спочатку Ойович Сергій зрівнює рахунок, а згодом Віталій Тележинський оформлює дубль і виводить «Вікторію» вперед. Кінець першого тайму запам’ятався ще й тим, що після сильного удару нападника «Фіміам» на 11 хв м’яч потрапляє у штангу, а на 10 хв удар з центра майданчика прийшовся у поперечину команди «Фіміам».

Другий тайм дещо небезпечніше розпочинає свої атаки «Вікторія», та все ж на 17 хв «Фіміам» зрівнює рахунок – робить це Вдовенко Іван. Справжньою драмою для «Вікторії» виявилась кінцівка матчу. На 25 хв Володимир Чайка виводить «Вікторію» вперед. Невдовзі на цій же хвилині Потурай Олександр зрівнює рахунок, а за 25 секунд до завершення гри дубль Потурая приносить перемогу «Фіміаму» і виводить його команду до ½ фіналу, так як перший матч також завершився перемогою «Фіміаму» з рахунком 9:5.