0: 1

Журибіда В./ Журибіда В.

З огляду на те, що перший матч завершився з мінімальною перевагою «Бережанки» 1:0, у другому матчі глядачі очікували боротьби рівних за силою суперників. Загалом невисокий темп матчу, максимальна концентрація володіння м’ячем та захисту своїх воріт з боку обох команд не дозволяли насолоджуватися гострими моментами та забитими голами. Досить коректну гру обох команд підтвердив і той факт, що за цілий тайм арбітрами було зафіксовано лише два фоли, а рахунок гри до кінця першого тайму так і не змінився. Здавалось, другий тайм принесе шквал голів, так як рахунок у матчі було відкрито уже на 14 хв матчу – гол на рахунку Мельника Андрія, а команди почали грати у більш відкритий та агресивний футзал. Та така гра запам’яталась лише жовтими та червоною картками, де червону картку за друге попередження у матчі отримав гравець «Бережанки» Вахтанг Машава. Слід зазначити і той факт, що «Рятівник» так і не скористався цим вилученням. До завершення матчі напруга гри уже не спадала і на 24 хв команди набрали уже по 5 фолів. Діаметрально протилежні два тайми приносять перемогу «Рятівнику» з мінімальним рахунком. По одній перемозі обох команд, і глядачі очікують на третю гру.