6: 3

Журибіда В./ Кунаков О.

Матчі старих непримиренних суперників “ЛСТМ” і “Вотранса” завжди проходять у напруженій боротьбі і звітний поєдинок виключенням не став. “Транспортники”, маючи в активі перемогу у стартовій зустрічі, почувалися розкутіше і напевно завдяки цьому виглядали в дебюті матчу переконливіше. У середині першої половини ця ігрова перевага номінальних гостей почала втілюватися в голи. Спочатку Олександр Ніколайчук нескладним фінтом розхитав захисника суперників, прокинув м’яч собі під удар і поклав його точнісінько під дальню стійку. Не минуло й хвилини, як Євген Котюн запалив на табло катастрофічні для “ЛСТМ” 0:2. Господарі не стали “переводити подих”, а одразу понеслися відігруватися. Досить швидко Дмитро Горщарук скоротив відставання завершивши гарну атаку “монтажників” потужним ударом у верхній кут. Проте, пішовши великими силами вперед, господарі періодично наражалися на контрвипади “Вотранса”, один з яких реалізував Павло Рибковський. Але втрачати гравцям “ЛСТМ” було нічого і вони продовжили атакувати. І виявилося, що в обороні у “Вотранса” все не так гарно, як здавалося. Спочатку Олександр Неделюк ударом з-під захисника знов скоротив відставання до мінімуму, а потім пройшов лонг-болл за спини захисникам гостей на ривок Дмитрові Горщаруку і той прийнявши м’яч без проблем обіграв Павла Чемериса. Та на цьому неприємності для “Вотранса” не закінчилися. Перед самою перервою господарі швидко ввели м’яч з ауту на Тараса Кабанова і той без роздумів пробив під опорну ногу голкіперу.

Тепер вже “Вотрансу” довелося рятувати гру, але в дебюті другої половини вони пропускають знову – Андрій Пушкарчук залишений без нагляду біля воріт гостей підкорегував траекторію руху м’яча. Маючи перевагу у 2 голи, “ЛСТМ” відійшов назад і без особливих проблем стримував атакувальні спроби “синьо-червоних”. Так, час від часу виникали невеличкі “пожежі”, але серйозних наслідків для господарів вони не мали. Отже, рахунок у цій серії зрівнюється і півфіналіст визначиться лише після завершення третього поєдинку.