2: 7

Журибіда В./ Голоскоков Д.

Схоже, що друга «Надія» поволі «вкочувалася» у ігри на вибування, адже поразка 1:5 в першому матчі, перемога з мінімальним відривом у другому і практично розгром опонентів у третьому, явно про це свідчать. Власне вже перша атака хорівців завершилася взяттям воріт. У відповідь «Сахарадо» розпочало планомірну облогу воріт підопічних Віктора Ревка. Коли здавлося, що м’яч ось-ось потрапить у ворота «Надії», «круглого» з сітки довелося виймати «цукровикам». Слід сказати, що третій гол теж було забито за тотальної ігрової переваги «Сахарадо» - «Надія» демонструвала чудову обороноздатність і стовідсоткову реалізацію: три моменти – три гола. За комфортної переваги «синьо-чорні» пішли на відпочинок. Невідомо про що говорили між собою хлопці з «цукрового», але не минуло й 20 секунд від початку другого тайму, як м’яч вже потрапив у ворота «Надії». А ще за хвилину Владислав Панькевич повернув інтригу, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму. Щоправда чим більше спливав час, тим менш гострими ставали атаки «Сахарадо» і тим частіше нагоди у контратаках виникали у «Надії». За чотири хвилини до фінальної сирени гол Володимира Робачука змусив «цукровиків» іти ва-банк. Але гра з п’ятим того дня явно «не пішла» - ще три голи в порожні ворота залишили поза грою команду з Вересневого.