0: 2

Журибіда В./ Голоскоков Д.

Традиція завершувати матч з рахунком в якому різниця складає два м’ячі було підтримано і в третій грі. Гол зі стандарту від «Олімпії» на перших хвилинах зустрічі підтвердив амбіції «олімпійців» на вихід у наступну стадію плей-офф. В свою чергу «стеллівці» не збиралися поступатися без бою правом продовжити перегони у Вищій лізі. Щоправда насправді гольових моментів до перерви якось і не виникало: команди будували настільки щільні захисні мури, що у воротарів було аж не надто багато роботи. Після перепочинку вже на першій хвилині каркас воріт зіграв за «Олімпію» і завадив «Стеллі» відновити рівновагу. А от після помилки Дмитра Перванчука на побачення з воротарем вилетів Олександр Маслічук і не схибив – 2:0! Далі «олімпійці» грали «по рахунку», зустрічали суперників на своїй половині майданчику і чекали на помилку від опонентів. Ще одну втечу «олімпійця» сам-на-сам з голкіпером «Стелли» недозволеним прийомом зупинив Віталій Міщук, за що отримав цілком справедливе вилучення. Хоч «Олімпія» і не скористалася чисельною перевагою, проте психологічна перевага була однозначно за ними, а матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь «Олімпії».