3: 1

Щербик К./ Голоскоков С.

Переможець Регулярного чемпіонату у Вищій лізі ні про яку недооцінку суперника не думав і на перший раунд півфіналу вийшов максимально відмобілізованим. Луцький «Вотранс-2» до середини тайму ні в чому не поступався візаві з Млинова, але Едуард Хрипа зумів на 7-й хвилині пробити голкіпера номінальних гостей. А за кілька хвилин свою голеадорську майстерність зі стандарту продемонстрував Сергій Вишневський. Рахунок 2:0 став підсумком першого тайму.

В другій половині гри «транспортники» доклали чимало зусиль, аби переломити хід поєдинку. Але м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт між металевими стойками. На відміну від опонентів «Вілія» вивела на ударну позицію свого капітана і Сергій Вишневський майстерно пробив у ближній кут на 19-й хвилині. Дубль бомбардира з Млинова практично зняв питання що переможця у звітній зустрічі. Хоча підопічні Юрія Волошина не здалися і вперто шукали шанси для взяття воріт суперника. Такою нагодою за два десятки секунд до фінального свистка зумів скористатися Роман Шандрук. Можливо цей успіх надихне «Вотранс» у матчі-відповіді і другий раунд подарує чимало цікавих миттєвостей для вболівальників.