2: 4

Щербик К./ Голоскоков Д.

Напруження в цьому поєдинку зростало прямо пропорційно часу, що спливав і кількості атак, що хвилями накочувалися в обидві сторони. Декілька раз цілком заслужені оплески зірвав голкіпер «хлібопеків» Андрій Янчук, адже йому насправді вдалося врятувати одноклубників від неминучих голів. П’ятихвилинка перед перервою була однозначно за «гірниками» - Віктор Михальчук двічі розписався в воротах «Теремно», а от «пекарі» зуміли відповісти лише потужним ударом Дмитра Бурковського у хрестовину. Після перепочинку «шахтарі» віддали ігрову ініціативу «теремнівцям», щільно захищаючись і очікуючи нагоди для контратаки. Звичайно, що такі моменти мали виникнути і першою ж нагодою скористався Ігор Махнюк, а за хвилину Віктор Михальчук оформив хет-трик. Зваживши, що за рахунку 0:4 втрачати вже немає чого, «теремнівці» пішли вперед великими силами, і Юрій Шаула двічі зміг добитися успіху. Якби лишалося більше часу, можливо і матч би закінчився б по-іншому, проте навіть гра з п’ятим польовим не принесла успіху і переможцями з майданчику пішли «шахтарі».