Cake Cup, Майданчик №1
8: 2
0

Журибіда В./ Журибіда В.

З перших хвилин команди активно підбирали ключ до успіху біля чужих воріт, використовуючи свої атаки, та завдавали підступних ударів по воротах суперників з будь-яких позицій. Та м’яч вперто оминав ворота аж до 11 хвилини, де команди упродовж десяти секунд ігрового часу обмінялися голами. Спочатку Поріцький Віталій («Бельбек») невідпорним ударом відкрив рахунок, а після розіграшу з центра поля вдалу комбінацію завершив нападник «Феміди» Романюк Олег, і на перерву команди пішли з рахунком 1:1. Справжній феєрверк голів глядачі побачили по перерві. Двічі на 14 хв і 15 хв у воротах «Бельбека» розписалися поперемінно Павлючик Тарас та Янко Андрій, і рахунок на кінець п’ятнадцятої хвилини уже був 4:1 на користь «Феміди». Гол престижу на 18 хв у виконанні Поріцького Віталія був останнім у цьому матчі на рахунку «Бельбека». Натомість гравці «Феміди» ще тричі відзначились забитими голами, довівши рахунок матчу до розгромного. Зробили це Янко Андрій, оформивши хет-трик, на 20 хв та по одному разу відзначились Федосюк Ігор (23 хв) та Ігнатович Юрій (24 хв). «Феміда» крокує далі, а «Бельбек» завершує свій виступ.