Cake Cup, Майданчик №1
5: 3
0

Журибіда В./ Журибіда В.

Безкомпромісну боротьбу та гру на зустрічних курсах показали гравці обох команд. І хоч на початку матчу ініціативою дещо володіє «Мар’янівка», на 4 хв Бачинський Михайло робить рахунок 1:0 на користь «Вест Сайда». Лише на 10 хв Яцюк Олег зрівнює рахунок у матчі, і команда «Мар’янівка» знову бере гру під свій контроль. А під кінець першого тайму на 12 хв та за 19 секунд до його завершення Пашинський Петро, оформивши дубль, робить рахунок 3:1 на користь «Мар’янівки». По перерві, ніби повіривши у свою перемогу, гравці «Мар’янівки» дещо розслабились і дозволили супернику зрівняти рахунок у матчі. Зробили це Борисюк Олег та Малюс Тарас на 21 хвилині. Напруга у матчі зросла, про що свідчать 6 набраних фолів командою «Вест Сайд». Перший десятиметровий на 24 хв «Мар’янівка» не використовує, а другий  реалізовує на 25 хв забитим голом, який вивів команду Сергія Магери вперед. До логічного завершення матчу і виходу у фінал привів гол Пашинського Петра за 17 секунд до закінчення матчу. Перемога ФК «Мар’янівка» з рахунком 5:3.