4: 5

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Перша гра завершилася перемогою ФК «Духче». Початок матчу розпочався з авто голу гравця Джоми і через хвилину Антон Чайка подвоїв перевагу «Духче» до 2-0. Комфортна перевага на старті зустрічі, дозволяла думати що ситуація у цій парі стала зрозумілою. Проте іншої думки були гравці «Джоми», які до перерви змогли зрівняти рахунок і вийти вперед зусиллями Вадима Кореня, але попереду піти на перерву не вдалося Антон Чайка зрівняв рахунок. Тим цікавіше було очікування другої половини цього протистояння. Окрилені успіхами гравці «Джоми» ніби відкрилося друге дихання провели декілька небезпечних атак і змогли вийти вперед знову, невідпорним ударом відзначився Редько Іван. Далі матч перейшов в тактичну боротьбу, «Джома» оборонялася і відстоювала результат, а «Духче» намагалося перевести матч бодай до серії пенальті. І такий шанс був, але реалізувати дабл-пенальті не вдалося. Очікуємо на 3 матч у цьому протистоянні.