2: 7

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Вже в дебюті поєдинку «Забіяка» вийшла вперед, голом відзначився Велерій Возняк. Зважаючи на перемогу в першому матчі «Забіки» , справи у «Модерн Експо» були взагалі кепські. А коли Ігор Блажиєвський по справжньому включився у гру, «модернівцям» можна було не позаздрити, зважаючи на відсутність лідерів команди Андрія В’юника, Ігора Поліщука та дискваліфікованого Назара Навроцького. До перерви рахунок змінювався ще двічі, дубль оформив вищезгаданий Ігор Блажиєвський. Другий тайм став продовженням першого і до середини якого стало зрозуміло що шансів на успіх «Модерн Експо» немає. «Модерн» спромігся відзначитися двічі, але і пропустив ще 4 м’ячі у власні ворота, Ігор Блажиєвський оформив покер, голом відзначився і воротар «Забіяки» Ігор Манілов. Перемога 7-2 і вихід у фінал.