8: 3

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Права на помилку команда Віктора Ревка немала, адже програла перший матч у серії своєму супернику «Респекту». Більш мотивованіші гравці хорівської команди відразу побігли вперед, що і принесло успіх у одній із атак, голом відзначився Вадим Шутовський, «респектівці» не забирилися із відповіддю і майже відразу зрівняли рахунок зусиллями Генадія Боровського. До середини тайму «Респект» стримував атаки «Надії», а далі як прорвало, голи почали залітати один за одним, до перерви рахунок став 6-1. Обидві команди почали готуватися до 3 матчу і в другому таймі голепад не відбувся. Другий тайм завершився внічию 2-2. В цій парі взагалі нічого не зрозуміло тим і цікавіший матч очікує на вболівальників футзалу.