5: 2

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

Нововолинська команда після перемоги з присмаком несподіванки у першому матчі мала декілька додаткових хвилин на розминку, адже переможців регулярного чемпіонату Першої ліги на сусідньому майданчику нагороджували за перемогу в першості Луцького району. Однак на настрої команд це ніяк не відобразилося – у першому таймі на паркеті «Арени Спорт» точилася рівна боротьба, а основну роботу виконували голкіпери обох команд. Андрій Янчук з «Теремно хліба» виручив після моментів у Віктора Михальчука та Михайла Полетія, а його візаві – Вадим Кренц – був уважним після потужного вистрілу Дмитра Бурковського. Долю першого тайму вирішили грубі помилки теремнівського захисту. Спочатку «жовто-червоні» віддали м’яч суперникам біля власних воріт, а «гірники» вивели на удар досвідченого Ігоря Махнюка, який такий шанс, звісно ж, використав точним ударом під бокову стійку. А вже за хвилину «подарунок» своєму голкіперу в проти хід зробив гравець «хліборобів» Сергій Трохимчук, який записав на свій рахунок небажаний автогол. Тож на перерву «зелено-чорні» пішли за комфортної переваги у рахунку – 2:0.

У другому таймі голкіпери продовжили сумлінно працювати у рамках – з різницею лиш, що у номінальних господарів поєдинку у воротах грав уже Павло Сечинський. Щоправда, довго він не протримався, а Сергій Трохимчук точним ударом після розіграшу кутового реабілітувався за автогол в першому таймі. У середині другої половини гри переможці «регулярки» добряче притиснули до воріт суперників, і це дало свої плоди: гольову комбінацію «Теремно хліба» ударом уже в порожні ворота завершив Михайло Байбула – 2:2. Ситуація «пан або пропав» змушувала номінальних гостей поєдинку йти вперед і грати небезпечний «баш на баш» з «Шахтарем». І під кінець поєдинку це таки зіграло не на їхню користь – чергова помилка у захисті знову вивела на удар Ігоря Махнюка, і знаний бомбардир волинського футзалу знову не залишив шансів Андрію Янчуку. На останні хвилини «жовто-червоні» пішли грати п’ять польових, однак помилки у їхніх діях нікуди не зникли, тож «волинські гірники» зусиллями Віктора Михальчука та Михайла Полетія ще двічі покарали суперників за неуважність ударами у порожні ворота. 5:2 – «ТТІ Шахтар» вибиває фаворитів змагань і, як і торік, виходить до фіналу плей-офф Першої ліги.