4: 6

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

Гравці найактивнішої команди волинського футзалу в корпоративних чатах АМФВ підійшли до матчу ведучи у серії, а «Християни» мали надію відіграти таку фору в другому матчі. Щоправда, перша половина першого тайму стала для них суцільним кошмаром. Уже на 4-й хвилині гри їх помилкою скористався Владлен Лужин, який реалізував вихід віч-на-віч з Володимиром Лимаром. Уже за хвилину після розіграшу кутового Віталій Шинкарук подвоїв перевагу свого колективу, а невдовзі після швидкої атаки та хорошої комбінації до розгромного рахунок довів Вахтанг Машава. До честі «Фіміаму», його гравці зуміли оговтатися від такого потрійного удару. Спочатку точний удар після розіграшу аута вдався Ігорю Мельничуку, а потім здорово на «п’ятачку» розібрався Олександр Потурай. 2:3 – і перед другим таймом перевага «Бережанки» уже виглядала досить хиткою.

У другому таймі на майданчику була справжня, по-спортивному цікава рубка. Команди грали в режимі «атака на атаку», а звично відчутна вболівальницька аудиторія «Фіміаму» чекала, доки рахунок на табло стане бодай рівним. Утім, у вирішальний момент свої шанси реалізували якраз гравці «Бережанки». Героєм став Владлен Лужин, який спочатку виграв дуель у голкіпера господарів майданчика, а потім вдало зіграв на дальній стійці після швидкої атаки своєї команди – 2:5. Шанси у «Фіміама» таки були – гравці «Бережанки» встигли набрати п’ять фолів, а потім до кінця поєдинку аж двічі порушити правила понад норму. В обох випадках Іван Вдовенко відправляв м’яч у сітку воріт «бордових» (щоправда, у другому з них добив «кулястого» після сейву голкіпера). Утім, між цими голами гру вкотре встиг заспокоїти Руслан Коб, а тому фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Бережанки» - 4:6. Тож тепер «бордові» до минулорічного титулу абсолютних чемпіонів Третьої ліги можуть додати ще один – тільки тепер на два дивізіони вищий…