4: 1

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

Суперлігові роки «Торпедо» не минули безслідно – цей досвід дозволив команді здорово набрати хід під кінець вищолігового чемпіонату. І якщо не зовсім вмотивований «Боратин» у попередньому раунді плей-офф навряд чи можна назвати достатнім подразником для лучан, то реваншуватися за поразку від «Олімпії» у регулярному чемпіонаті для підопічних Анатолія Мищука було справою честі. І після перемоги в першому поєдинку вони були налаштовані не затягувати серію до третього. Щоправда, першими могли забити саме номінальні гості матчу – потужний вистріл Ігоря Герби відбив Юрій Фіщук. Пізніше він ледь не запустив у ворота, але таки накрив, удар Дмитра Кисляка. «Торпедівці» також напружили Михайла Луцюка, який упорався з ударами Дмитра Рожка та Ігоря Шевельова. А долю першого тайму вирішив Серхій Віхрук, який до перерви оформив дубль своїми влучними ударами і відправив на антракт своїх партнерів з хорошим настроєм та комфортною перевагою – 2:0.

«Олімпійці» змагалися як могли, і було видно, що кадрові втрати гостей били по їх можливостях набагато відчутніше, аніж по опонентах. При цьому гості дисципліновано захищалися і нічого не змогли вдіяти лише з невгамовним Віхруком, який своєчасно опинився на ударній позиції та відзначився утретє в матчі. Спортивна злість «Олімпії» зробила свою справу, а Ігор Герба шикарним вистрілом зі штрафного таки повернув інтригу в грі. Як виявилося, ненадовго – після кількох не використаних нагод Ігор Шевельов таки встановив кінцевий рахунок матчу – 4:1. «Торпедо» виходить до фіналу змагань, де буде боротися з їх чинним переможцем – «Вілією».