1: 4

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

Левова частка недільних поєдинків завершила півфінальні серії чемпіонату Волині у двох матчах, тому в луцькому протистоянні Суперліги «динамівці» одразу ж побігли виправлятися за суботню поразку. Дебют матчу, та й, мабуть, весь поєдинок, можна назвати бенефісом Богдана Турчика. 19-й номер «динамівців» уже на другій хвилині гри реалізував свій перший момент в матчі, а ще за три хвилини мав одразу декілька шансів для того, аби зробити рахунок розгромним. Утім, ще раз засмутити Романа Перлова йому вдалося лише під кінець другого тайму, коли він реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером «Вотрансу». «Транспортники» прокинулися ближче до перерви – Дмитру Роюку довелося відводити загрозу від воріт під час дуелі з Євгеном Котюном, а також після удару Олександра Назарчука. Утім, до другого тайму гравці «Динамо» залишилися з досить комфортним гандикапом у два м’ячі.

«Вотрансівці» у цьому поєдинку були мало схожими на себе: усі їхні ходи суперники читали і лише майстерність Перлова у воротах зберігала їм шанси на перемогу. Тож задовго до завершення матчу господарі вирішили зіграти у п’ять польових. І відразу ж помилилися, чим скористався Микола Казьмирук, який зі своєї половини майданчика забив у порожні ворота! Протягом довгого часу «біло-синім» не вдавалося навіть чисельною більшістю в атаці провести нормальну атаку, однак ближче до завершення матчу «динамівці» таки підсіли – результатом цього став гол Євгена Котюна, який повернув інтригу в грі. Щоправда, надалі захист «Динамо» разом і з голкіпером Дмитром Роюком відбивалися більш ніж вдало, а незадовго до фінального свистка провели разючу контратаку та вихід два в одного, який реалізував Андрій Бойко. Усе, що встигли господарі – момент Павла Рибковського, який п’ятою відправив «кулястого» повз ворота. 1:4 – на луцьке дербі у півфіналі Суперліги чекатиме третій матч серії.