Cake Cup, Майданчик #1
4: 2
0

Журибіда В./ Івахненко В.

Хоча команда «Імпульс» закінчила «регулярку» у кінці турнірної таблиціЧетвертої лігі, у грі «на виліт» хлопці досі не поступалися.Про цесвідчить успішна гра у кубку «Мрії» та виступи у «Cake Cap». Упівфіналі підопічних Володимира Нечая екзаменував Третьоліговськийколектив «Волиньсталь–Любарт».  Гра почалась обережно, так ніби суперники побоювались один одного. Після розіграшу кутового на другійхвилині Роман Юсюк 11-й номер «Волиньсталі» відкриває рахунок зустрічі.У відповідь капітан «жовтих» забиває красень-гол у «дев’ятку».Небезпечні моменти по черзі створюють команди-суперники, адже кожен хоче потрапити у фінал «солодкого» турніру. Стовідсоткові можливості взяттяворіт марнують лідер «Імпульсу» Володимир Нечай та гравець господарівСергій Чоп. За нічийного рахунку команди пішли на перерву.Другу половину двобою "стальні" хлопці розпочали жвавіше. На 14-йхвилині майстерний Віталій Корець гарно пробив «з льоту» - воротаржовтих Андрій Щерба зіграв надійно. Але вже за декілька секундАндрій після удару невгамовного Сергія Чопа вже не зміг допомогти команді.2:1 .  Тайм-аут беруть гості. Невеличка перерва все ж таки не йде їм накористь. Нестримний Сергій Чоп ударом з правого флангу робить рахунок3:1 на користь "любартовців". Незгідний з таким перебігом подій МаксимМалаховський відновлює інтригу 3:2.  На останніх п’яти хвилинахпочалася справжня «рубка». Гравець господарів  Віталій Корець не використовує вихід  на ворота тезки Віталія Романюка. Наступна мить і вже кіпер "стальних" демонструє високий клас. На 25-й хвилині матчу хитрющий Роман Юсюк б’є від своїх воріт через все поле - поперечка. На останній хвилині Четвертоліговський колектив «Імпульс» пішов ва-банк з п’ятим.Крапку у матчі поставив точний Роман Лукянчук, забиваючи «кулю» упорожню рамку -  4:2, тим самим виводячи команду «Волиньсталь-Любарт»у фінал  «Cake Cap».  А досить цікавий «Імпульс» буде готуватисьдо півфіналу кубка «Мрії».