6: 2

Журибіда В./ Голоскоков С.

Суперники, яких об’єднують іноземні назви, на перший раунд фінального протистояння вийшли у гарному настрої та відразу перейшли до активних атакуючих дій. Щоправда більш вдалими в цій галузі виявилися представники німецького заводу і особливо Вікентій Голіщев, який протягом хвилини двічі вразив ворота клубу «Joma». Тренерський штаб іспанського спортивного бренду вимушений був взяти тайм-аут, аби внести корективи у гру. Але зиску з цього не дочекалися. За кілька хвилин Валерій Криницький з команди «Крошу» забив третій м’яч, а далі після пасу голкіпера господарів все той же Вікентій Голіщев продемонстрував «фокус із шляпою». А за 15 секунд до перерви дубль оформив Валерій Криницький, забивши гол-красень з льоту.

По перерві «Joma» спробувала переломити хід поєдинку і навіть на певний час притиснула «волошкових» до воріт. Проте господарі з німецькою дисципліною руйнували комбінації опонентів та за кожної нагоди гостро контратакували. Лише за чотири хвилини до фінального свистка Вадим Корень зумів розмочити рахунок. У відповідь Олег Бурець підловив гостей на помилці при розіграші штрфного – 6:1. Подальші голи та моменти стали лише статистичною приправою цікавого поєдинку, в якому «Kroshu» об’єктивно був сильніше. Другий раунд не за горами і там гарантовано буде цікаво.