5: 1

Журибіда В./ Івахненко В.

Підопічні граючого менеджера Віктора Ревка неодноразово доводили що результат першого матчу нічого ще не вирішує.

Так у 1/4 "Спецтех-Сахарадо" а у півфіналі "Respect" обігравши "Надію-2" у кінці кінців "піймали облазня".

Так що "сині"підійшли до фіналу з великим багажем ігор та міцною вірою у власні сили. Шлях "біло-зелених" був нетаким довгим.

Спочатку капітулювали "молочники" 3:1 , 3:0 а у півфіналі був розбитий "Модерн-Експо" також у двох матчах.

Друге місце у регулярці,перемога над "Надією-2" у чемпіонаті та кубку ставили команду Олександра Забіяки у ранг беззаперечного фаворита.

Заповненні трибуни з захватом чекали початку фінального протистояння. Свисток першого арбітра Бугайчука Сергія

дав старт цікавого двобою.Ще не встиг Валерій Івахненко , делегат звітного матчу,оголосити склади команд

а рахунок на двадцятої секунді був вже 2:0 на користь господарів. Володимир Робачук та Назар Ожеховський по

черзі залишають свої автографи у воротах віцечемпіонів Другої лігі. Такий початок міг спантеличити будь кого

але не супербомбардира "біло-зелених" Ігора Блажевського,на четвертій хвилині матчу після розіграшу аута

забивний Ігор вколочує "селект" у рамку. 2:1 . Двадцять шостий гол Ігора у сезоні змусив прокинутись команду

та тримати гру під контролем аж до одинадцятої хвилини."Сині" взяли тайм-аут де що збивши атакувальний настрій "ковбасників".

"Торпедівський" вихованець блискавичний Вадим Шутовський тікає по лівому флангу та влучно пробиває у ближній кут. 3:1.

У наступній атаці голеадор господарів Юрій Савчишин здавалось вже обіграв воротаря але якимось дивом Ігор Манілов

у лежачому положенні витягує "важкий" м*яч.

Лава "Надії-2" збудженна до кипіння. В цю мить звучить сигнал на перерву.Початок другого тайму проходив

у рівній боротьбі поки вісімнадцята хвилина не нагадала вболівальникам початок матчу. Цього дня "Надія-2" б*є"дуплетом".

Забивний Юрій Савчишин,та швидкий Вадим Шутковскій з різницею у декілька секунд роблять рахунок 5:1.

До кінця матчу рахунок так і не змінився , а гра перетворилась у жорстоку рубку у якій головна "Зірка"

гостей Ігор Блажевський отримав другу жовту та буде змушений пропустити матч-відповідь ,якій відбудеться вже наступного дня.