1: 6

Журибіда В./ Кунаков О.

«Торпедівці» у першому поєдинку фінальної серії продемонстрували майстер-клас гри «другим номером». «Вілія» почала матч у звичному для себе стилі – усі комбінації млинівців зводились до спроб вивести Сергія Вишневського на ударну позицію або намагання Едуарда Хрипи за допомогою швидкісного дриблінгу продертися до воріт Юрія Фіщука. Але не проходив жоден з цих варіантів. Номінальні гості захищалися організовано, з Сергієм Вишневським грали дуже щільно і уважно, а також підстраховували партнерів. До того ж, у відборі діяли активно, що миттєво дало результат. Вже на першій хвилині «Торпедо» перехопивши м’яч організувало швидку контратаку і Дмитро Рожко без проблем замкнув на дальній стійці простріл партнера. Млинівці дещо розгубилися, а «білі» продовжили безжально карати їх за помилки. Ще два перехоплення, як по нотам розіграні контратаки і голи від Дмитра Рожка. Таким чином Дмитро оформив хет-трик всього лише за 3 хвилини. «Вілія» опинилась у справжньому футзальному нокдауні. Лише ближче до завершення першого тайму млинівці трохи оговтались, серйозно притисли суперника до воріт і навіть скоротили відставання у рахунку – Ігор Онищук після розіграшу штрафного удару відправив м’яч у праву «дев’ятку». Але тут своє бомбардирське слово сказав Дмитро Медунецький – швидка атака «Торпедо», точна і своєчасна передача від Нестора Мищука виводить Дмитра сам на сам з голкіпером «Вілії» і м’яч знову опиняється у сітці воріт господарів.

Дмитрові Медунецькому також виявилося достатньо трьох хвилин для хет-трику. На початку другого тайму він відзначився ще двічі і довів перевагу своєї команди до надкомфортних 6:1. Млинівці зрозуміли, що врятувати цей матч вже не вдасться, тому суперники доволі спокійно, як на фінал, дограли той час, що лишався. Якщо «Торпедо» і в другому поєдинку зможе зіграти так само чітко і ефективно, як у звітній зустрічі, то третій матч точно не знадобиться. А у «Вілії» є лише ніч на роздуми, як врятувати серію.