1: 5

Журибіда В./ Бугайчук Н.

Фінальне протистояння найсильніших команд у 4 лізі Чемпіонату Волинської області, зібрало велику кількість глядачів. Перша гра завершилася впевненою енергетиків які хотіли повторити успіх. Стартові хвилини матчу проходили у рівній боротьбі, де перевагу не можна було б віддати жодній з команд. Атаки «волинських енергетиків» були більш організованішими, ніж у їхнього суперника кий намагався використати свій шанс на контр випадах. В середині тайму Михайло Курасевич відкриває лік своїм голам у матчі і виводить «Волиньобленерго» вперед, ударну хвилю атак підхопила «енергетична» команда і буквально в наступних атаках забила знову зусиллями Олександра Волошина і того ж таки Михайла Курасевича. Добре вибудувані захисні редути підопічних Петра Назарука не давали можливості горохівчанам відзначитися. Лише при рахунку 4-0 «Арсенал» зумів забити гол престижу, своє прізвище у ігровий рапорт арбітра записав Олександр Корнійчук. Остаточний рахунок у матчі 5-1, покер і чемпіонство своєї команди оформив герой зустрічі Михайло Курасевич. «Волиньобленерго» святкує звитягу у фінальному протистоянні і трофеєм за підсумками сезону.