31: 12

Журибіда В./ Бугайчук Н.

Баталії у 3 лізі Чемпіонату Волині сповнені сенсацій і напруг. Саме два колективи які зустрілися у фіналі вибили призерів регулярного чемпіонату і з’ясовують між сбою хто буде абсолютним чемпіоном. Після поразки у першій грі, гравці «Джоми» вийшли на цю гру з однією ціллю перемогти, але і «Крошу» не хотіли зупиняти свій переможний потяг який несе їх до омріяного чемпіонства. Обережна гра протягом усього першого тайму дещо була сюрпризом і обидві команди терпляче очікували на свій шанс. Такий шанс використали першими гравці «Джоми» які під за навіс тайму повеи у рахунку, голом відзначився Корень Вадим. Відразу по перерві «Крошу» змогли зрівняти рахунок зусиллями Вікентія Голіщева. Подальші епізоди у грі були сповнені емоціями, стараннями, але не результативними ударами. Логічним завершенням стала серія пенальті, в якій більш поталанило «Джомі» та мабуть усім вболівальникам футзалу які зможуть понаблюдати за ще одним протистоянням цих двох команд, адже рахунок у серії став 1-1.