1 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
32: 72

Ховайло Т./ Корпош Р.

Новачок змагань зустрічався із дуже міцним суперником – Абсолютним чемпіоном Третьої ліги. Реноме переможців «крошівці» почали підтверджувати одразу уже на п’ятій хвилині удари Олександра Кривини та Вікентія Голіщева запалили 2:0 на табло. Найдосвідченіший гравець ТМ «Вілія» Олександр Повідзьон зумів здивувати голкіпера суперників – із невиразного штрафного у центрі поля Олександр точно прошив усі ряди оборони – 1:2.

Старт другого тайму змусив взагалі понервувати гравців заводу «Кромберг енд Шуберт» - Валерій Мартинюк завершив класичну футзальну атаку – 2:2. Проте досвід таки дає своє – на останніх хвилинах матчу фіолетові створили масу моментів більшість із яких завершилися взяттям воріт. Навіть за 5 секунд до фінальної сирени «крошівці» штурмували знесилений колектив ТМ «Вілія».

У серії пенальті більш вдалими виявилися саме працівники Волиньзернопродукту – 3:2.

Чемпіон підтверджує свій клас, а молода команда олександра Повідзьона поки набирається досвіду.