1 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
13: 93

Ховайло Т./ Корпош Р.

Третій матч Корпоративної ліги Волині подарував чудове протистояння «однокласників» - саме ці команди виступали цього року у четвертій лізі. Градус матчу підживлював і той факт, що очне протистояння на груповому етапі закінчилося із бойовим рахунком 3:3. Закінчили, правда, команди сезон по різному: муніципалів зупинив у плів-офф Атлетик, а енергетики вибороли звання Абсолютного чемпіона Четвертої ліги.

Гра розпочалася дуже активно – уже перший удар став гольовим, а до середини тайму на табло світилося 3:0, відзначилися Михайло Семенюк, Роман Козачок та Олександр Волошин. Допоки «Варта переможців» шукала свою гру то і час вичерпався. Перерва не пішла на користь «муніципалам» і знову енергій енергетики забили три голи. 6:0 – це було вже занадто, а на даний момент «Волиньобленерго» виглядало потужніше за опонентів. Голи Володимира Майка та Тараса Осадовського дещо підсолодили гіркоту поразки, проте і завершальне слово було на боці енергетиків. 3:9 – найрезультативніший матч туру, потужна форма «Волиньоблнернго» та розхлябаність «вартівників».

Навіть у серії післяматчевих пенальті чорним цього дня не таланило – 1:3.