3 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
23: 43

Гайда Я./ Голоскоков Д.

Першу нагоду для взяття воріт в цьому матчі «Вілія» отримала вже за хвилину – помилка в перепасовці з воротарем дорого коштувала «бусмаркетівцям», хоч і другим темпом, але м’яч таки залетів у ворота Івана Корчука, який за відстуності штатного голкіпера зайняв місце в «рамці». Згодом, зваживши, що користі від Івана буде більше в «полі», аніж на воротах, позицію на останньому рубежі оборони зайняв Володимир Крупнік. Щоправда незабаром і йому довелося витягати «круглого» з сітки після добивання від Олександра Супрунюка. Перед цим гарну комбінацію «бусівців» завершив Сергій Богданенко. Команди так і пішли на перепочинок за мінімальної переваги «мірошників». В другому таймі експерименти з воротарем від «Бусмаркету» продовжилися і вже настала черга Олексія Кіріна засмутитися від пропущеного. Але цього разу «червоно-білі» протягом хвилини забили два голи і зробили рахунок нічийним 3:3. Дубль Вадима Пігули знову вивів вперед «Вілію» , а тому кінцівка матчу пройшла в атаках від «Бусмаркету», але явної загрози та результату вони не принесли. В серії пенальті фортуна знову відмовилася посміхнутися «бусівцям» і очкові здобутки знову відкладено на наступний тур. Невеликою втіхою для «Бусмаркету» залишається той факт, що перемагають їх з мінімальним відривом в один гол.