3 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
21: 43

Гайда Я./ Голоскоков Д.

Команди почали гру на таких шалених швидкостях, що відволікатися від цього видовища не хотілося ані на хвилину. «Модернівці» більше володіли м’ячем в позиційних атаках, проте контрвипади «електриків» також справляли враження. Звичайно, за таких обставин важко було обійтися без фолів і вже за п’ять хвилин команди розписали на двох порівну шість фолів. Першими успіху добилися «енергетики» - другу хвилю атаки на ворота «Модерну» завершив Петро Назарук. Позиційні атаки від «модернівців» все ж таки дали результат: потужний удар Вадима Солованюка зрівняв рахунок. Останню двохвилинку команди провели «на п’яти фолах», але на дабл-пенальті ніхто не «напрацював» і команди пішли на відпочинок за рахунку 1:1. Початок другого тайму був тотально за «енергетиками»  - вже за хвилину в пасиві «Модерн-експо» було два пропущених голи і три «зароблених» фоли. Шанс відігратися був у Вадима Солованюка, але м’яч пішов вище воріт. Правда у відповідь штанга завадила «Волиньенерго» піти у відрив. Останнім цвяхом в труну надій «експо» став пенальті, реалізований «енергетиками» і п’ять фолів за сім хвилин до кінця матчу. Оправитися після такого «нокдауну» виробники торгового обладнання не змогли навіть і в серії пенальті – кращими в ній були знову ж таки гравці «Волиньобленерго».