4 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
23: 01

Гайда Я./ Голоскоков Д.

«Модерн-Експо» в цьому турнірі здобув лише одну перемогу, і цей факт, мабуть впливав на «психологію» команди. До того ж післясвяткові дати зібрали лише шість гравців, і відсутність одного з лідерів колективу дискваліфікованого Андрія В’юника, зовсім не вселяла оптимізму стосовно команди виробників торгівельного обладнання. «Крошівці» відчували це і активний початок зустрічі приніс свої дивіденди: Валентин Голишев гарно звільнився від захисників, вийшов на «ударну» в центр і влучно пробив 1:0! Зрештою в першому таймі саме «КроШу» були і активнішими і з усіх сторін цікавішими: раз-проз-раз виникали моменти біля воріт «Модерну» і ця наполегливість далася взнаки – Олег Бурець збільшив відрив для своєї команди. Пропущений після перепочинку гол також не добавив настрою «модернівцям». Певну надію своєю настирливістю подав одноклубникам Валерій Галієв, коли при виконанні карного тричі поспіль бив по воротах «КроШу», причому останній раз в падінні, але крім оплесків вболівальників нічого більш суттєвого для «Модерну» здобути не вдалося. До останньої хвилини «КроШу» грали «першим номером», але збільшити рахунок їм так і не вдалося. У серії пенальті переможний кураж допоміг «крошівцям» здобути ще один заліковий бал і наблизитися впритул до п’єдесталу призерів.