5 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
36: 22

Ховайло Т./ Кузнєцов Д.

Звітну гру набагато активніше розпочали «модернівці»: уже в дебюті міг відзначатися Вадим Соловонюк, який потужним вистрілом влучив у поперечину. Утім, свого він таки досяг уже за хвилину – ще один його дальній удар полетів прямісінько у кут без шансів для голкіпера. Гравці «Вілії» так і не оговталися від «нокдауну» і одразу пропустили ще раз від досвідченого Андрія В’юника. Лише після другого гола номінальні гості відвели гру від власних воріт і почали турбувати голкіпера суперників Юрія Стасюка – утім, перший номер «Модерна» до перерви зберіг свої ворота «сухими».

У другому таймі «червоно-білі» довели свою перевагу до розгромної – В’юник реалізував «побачення» з воротарем. Можливо, саме така перевага дещо розслабила «Модерн-Експо», які віддали ініціативу опонентами. А гравці «Вілії» як слід нею скористалися – хороші дальні удари вдалися Олександру Повідзьону та Валерію Мартинюку, які сформували на табло доволі конкурентні 3:2. Гості понеслися за «камбеком», однак їх трохи при заспокоїв шикарний дальній постріл у «дев’ятку» від Вадима Соловонюка. «Вілії» не було чого втрачати і «біло-салатові» почали грати п’ять польових, але замість забитих голів нарвався на контратаки суперників, які дві з них реалізували зусиллями Андрія В’юника (який став героєм матчу з «хет-триком» у кишені) та Юрія Кошлая та сформували підсумковий рахунок матчу – 6:2, а також взяли додаткове очко у серії пенальті.