5 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
44: 33

Початок матчу не обіцяв якоїсь особливої інтриги. «Заводська» команда досить швидко сформувала комфортну перевагу завдяки двом голам Валерія Криницького і без особливих проблем воліла довести гру до перемоги. Утім, «вартівці» в кожному моменті боролися до останнього, гнули свою лінію в атаці і наприкінці першого тайму досягли свого – Владислав Редькович вдало зіграв на добиванні – 2:1.

У другому таймі номінальні гості продовжували насідати на ворота «КроШу». Це дало свої плоди. Спочатку Тарас Осадовський отримав «кулястого» у небезпечній близькості до «рамки» і з розвороту пробив між кіпером та захисником, а вже за хвилину на куражі «вартівці» вийшли уперед – Володимир Майко у швидкісному забігу реалізував вихід один в один – 2:3! Тепер для «КроШу» дійсно «запахло смаженим», і на майданчику почалася цікава гра на зустрічних курсах. «Варта переможців» самовіддано захищалася, однак на 21-й хвилині таки пропустила гольову комбінацію, яку завершив Валерій Криницький. А за дві хвилини до завершення у їх ворота влетів хороший дальній постріл Ярослава Поляка. До завершення гри «вартівці» так і не зуміли відігратися, та ще й заробили другу жовту для власного голкіпера Олександра Сержанта – будучи близькими до переривання невдалої серії у чемпіонаті, вони таки поступилися 3:4. З таким самим рахунком на користь «КроШу» завершилася і післяматчева лотерея, однак той дух, який продемонструвала «Варта переможців» у цьому поєдинку, може підняти команду в таблиці наприкінці регулярного чемпіонату…