6 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
10: 33

Гайда Я./ Голоскоков Д.

Завжди активні молоді гравці АМФВ (які цього разу мали більшість у складі команди асоціації) жваво розпочали зустріч з «Вілією», але численні атаки в дебюті матчу наражалися на досить грамотний спротив «мірошників». Знадобилося близько десяти хвилин ігрового часу, щоби Дмитро Притулюк потужним ударом зміг вразити ворота Олександра Тимощука. Потім Дмитро виконав гарний «асист» для Валерія Івахненка, і голова КДК нагодою скористався – 2:0! Так за переваги в два м’ячі на користь спортивних чиновників команди пішли на перерву. Після перепочинку «Вілія» заграла активніше і роботи в Андрія Ткачука добавилося, тим більше, що до атак «салатово-чорних» почав долучатися його колега по «брамці» Олександр Ткачук. На деякий час «віліївцям» вдалося облаштувати все таким чином, що гравцям АМФВ не вдавалося вийти зі своєї половини майданчика, але конвертувати цю перевагу в гол млинівцям не вдалося. Сил на постійний пресинг також не вистачило, і в одній з контратак, той же таки Дмитро Притулюк «відіграв» воротаря суперників, відпасував на свого колегу Юрія Онищука, якому залишилося переправити «круглого» у вже порожні ворота. «Вілія» не стала складати зброю і продовжувала намагання використати «чисельну перевагу» за підключення голкіпера, проте голів в цьому матчі вболівальники більше не побачили, а в серії пенальті влучнішими були переможці матчу – команда АМФВ.