7 тур

Корпоративна ліга Волині, Майданчик ПАРКЕТ
21: 53

Гайда Я./ Телешев О.

Звітний матч активніше почали номінальні гості. Тому і не дивно що саме гольову атаку АМФВ Тім розпочинає голкіпер команди Притулюк Дмитро, і його технічні дії підтримав Миронюк Олександр та точним ударом робить рахунок 2:0. Гра надалі проходить в швидкому темпі, команди обмінюються атаками. В одній із атак Модерн скорочує відрив суперника, на 8-й хвилині матчу Вадим Соловонюк робить рахунок 1:2. Ініціативу перехоплює Модерн. Лише сейв Притулюка Дмитра не дає конкурентам зрівняти рахунок в матчі. Гол в «роздягальню» забиває Мартин Олег. І команди йдуть на перерву з рахунком 1:3 на користь АМФВ Тім.

Другий тайм команда аемфевешників розпочинає більш розкуто і така легкість в діях дає свої «плоди». Декілька моментів створюють два Юрія Онищук та Павельчук та їм не вдається змінити рахунок на користь своєї команди. Ще один сейв у виконані голкіпера АМФВ Тім, але м'яч не летить в ствір воріт. На 16-й хвилині матчу дублем відзначається Мартин Олег, завершивши напевне одну з най швидших за розвитком атак, яка тривала декілька секунд. Воротар АМФВ Притулюк Дмитро закинув м'яча на вільного гравця Шаулу Юрія, той прострілив на дальню штангу і Мартину нічого не залишалося як робити рахунок в матчі 1:4. А крапку в матчі ставить Шаула Юрій який відгукнувся на простріл голкіпера АМФВ, який підключився п'ятим до атаки своєї команди. АМФВ Тім перемагає 1:5, а також здобуває додаткове очко у серії пенальті 2:3