5: 0
0

Гайда Я./Журибіда В.

Гра розпочалась практично без розвідки. Команди активно створювали моменти біля чужих воріт. Уже на 2 хв нападник «Варти» завдає небезпечного удару по воротах «КроШу», та воротар ліквідував небезпечний момент біля своїх воріт, перевівши м’яч на кутовий. Та вже четверта хвилина принесла успіх команді «КроШу», яка після удару Наконечного Андрія вітала його із забитим голом у ворота «Варти». В подальшому команди небезпечно атакують поперемінно ворота своїх суперників. Але успіх на 10 хв знову на боці «КроШу» - гол в активі Криницького Андрія.

У другому таймі темп гри дещо спав, і команди почали грати у більш комбінаційний футзал. Така тактика знову принесла успіх «КроШу», де з 20 хв і до завершення матчу їхні гравці ще тричі розписались у воротах «Варти». Це зробили Наконечний Андрій, оформивши дубль, а Куран Юрій та Павловій Роман встановили остаточний рахунок 5:0 на користь своєї команди.