5: 1

У другому матчі плей-офф  між командами «Модерн-Експо» та «АМФВ Тім» активніше розпочали саме номінальні господарі. Початок матчу був хвилинами слави двох "чотирнацяток" саме за їх участі були найнебезпечніші нагоди відкрити рахунок в матчі. Спочатку декілька моментів  створиви 14 номер модернівців... своїми "потужними" ударами та їх суперників рятував голкіпер. Та на 2-ій хвилині він як не намагався та врятувати свою команду не зміг, з розіграшу стандарту влучним був 5-ий номер «модернівців» Соловонюк Вадим. Превагу «заводських» намагався збільшити все тойже активний 14 номер. «АМФВ Тім» же відповіло декільком ударами 14-го номера Онищука Юрія та 17-го Шевчука Андрія. А уже на 7-ій хвилині у своєму стилі у швидкій атаці за участю голкіпера команди зрівнює рахунок - Олег Мартин забиває свій черговий мяч у «корпоративці». «Модерн-Експо» таким рахунком були не згідні і створоли ряд небезпечних моментів біля воріт соперника. Але завдяки надійній грі  у захисті Шевчука Андрія та сейвам варотаря Кунакова Олександра рахунок в першій половині матчу так і не змінився. Команди пішли на перерву за результативної нічиї 1:1.

Другий тайм проходив у схожій манері. Команди обмінівались небезпечними моментами. Здавалось матч так і завершиться нічиєю. Та з цим були не згідні гравці Модерну і випустивши свіших гравців за хвилини чистого часу роблять рахунок в матчі 4:1 на свою користь. Відзначився дублем Навроцький Вадим і ще одного забитого в свій актив записав Кошлай Юрій. АМФВ Тім бились до кінці та їх технічні дії «гасились» фолами. Та їм вдалось пройти захист модернівців і пробити  в ствір воріт та  лише штанга і рахунок в матчі не змінено. Модернівці відповіли небезпечними ударами Поліщука Олександр та Соловенюка Вадима, але на воротах надійно діяв Павельчук Юрій. А вирішальну крапку в матчі ставить Навроцький Вадим 5:1. Далі в плей- офф крокує впевнено «Модерн Експо».