1: 4

Гайда Я./ Голоскоков Д.

Активна група підтримки «Татрафану», яка відразу почала «запалювати» речівками та вигуками своїх улюбленців надихнула «хіміків» на швидкий гол – відзначився Антон Дригульський. Щоправда вже за дві хвилини ігрового часу розіграш «енергетиків» завершив з «верхівки» Олександр Волошин. Спека та задуха, звичайно, заважали гравцям обох команд, проте темп утримувався досить високий. «Волиньобленерго» залишав ініциативу за «Татрафаном», зустрічаючи суперника на своїй половині майданчику, а в моменти відбору відразу шукали можливість зіграти на «стовпа», роль якого найчастіше виконував той таки Олександр Волошин. «Татрафан» виконав багато гарних прострілів на дальню штангу, які однак нікому було замкнути. На перерву комнади пішли за нічийного рахунку 1:1. Після перепочинку гравці забігали «веселіше» і обмінялися гострими випадами, що не дозволили занудьгувати кіперам. Зрештою, мабуть втомившися відігравати комбінації з партнерами, на себе взяв гру Антон Дригульський, позбувся опікунів та невідпорно пробив по воротах. Рятуватися від поразки «енергетики» заходилися за п’ять хвилин до кінця матчу, і одна з нагод після розіграшу кутового мала б бути реалізованою, але гравець на замиканні підставив не «дальню» ногу, а відтак м’яч у ворота не потрапив. Гравці «Волиньобленерго» не надто швидко поверталися з атаки, розраховуючи на те, що партнери відберуть снаряд у суперника і контратака буде швидкою і з чисельною перевагою. Дійсно, такі нагоди були, але і Волошин, і Курасевич, і Козачок з них скористатися не змогли. Гра ж з п’ятим взагалі звела нанівець усі сподівання, разом з двома голами, що було забито у ворота «енергетиків».