6: 4

Гайда Я./ Голоскоков Д.

Шикарний гол від «КроШу» п’ятою через себе перебив оголошення складу команди від судді-інформатора, проте заради такого яскравого взяття воріт можна було і перерватися. «Модерністи» з відповіддю не забарилися і простим потужним ударом, без зайвого «барокко» Ігор Поліщук відновив паритет. Гра була бадьорою, на зустрічних курсах і слідкувати за таким сюжетом було самим задоволенням. Шалена кількість ударів в сторону воріт і в ствір з обох сторін, проте не надто поспішала конвертуватися в голи. Принцип «Чесної гри» пішов на користь «крошівцям»: Вікентій Голіщев відмовився від ауту на користь свого клубу і повідомив арбітру, що саме він торкнувся м’яча останнім. Футбольна фортуна вирішила заохотити шляхетність Вікентія і саме він вже за півхвилини вівів «КроШу» вперед. По перерві другий тайм почав відзеркалювати перший: тепер вже «Модерн» виконав гол «по красі»: Назар Навроцький стоячи спиною до воріт перевів м’яч за ногою в сітку. І знову ж таки як і в дебюті – миттєва відповідь від суперників простим як борщ ударом. Відрив у два м’ячі став нагородою за наполегливість Сергію Віхруку: він «продряпався» через усі хащі захисників суперника і вдарив влучно. Здавалося, що Олег Бурець своїм голом остаточно «поховав» «Модерн», але «сучасним» це лише додало сил: Андрій В’юник та Олександр  Поліщук своїми голами повернули інтригу в цей надцікавий матч, але крапку за три секунди до кінця поставив Олександр Наконечний: 6:4 – «КроШу»!