5: 2

Гайда Я./ Корпош Р.

Перед матчем-відповіддю енергетикам відступати було нікуди, проте м’яч був під контролем у гравців Дмитра Пасічника. Волиньобленерго все пробувало підступитися до воріт Євгена Кречковського, але натомість дві прості атаки запалили на табло 2:0 на користь суперника. Спочатку Сергій Гурманюк завершив прохід партнера, а згодом Олександр Шитов реалізував вихід віч-на віч. Підопічні Петра Назарука шукали щастя біля воріт зі стандартів і другий розіграш приніс успіх – Михайло Курасевич таки пробив голкіпера.

Проте вагоме слово скзав десант із ФК Любарта – Антон Дригульський та Олександр Шитов збільшили гандикап – 4:1. Федір Маринчук на останніх хвилинах вдало реалізував пенальті, здавалося повернув енергетиків на переможний шлях, але 22 номер на 22-й хвилині поставив усі крапки над і. 5:2 і у фінал крокує збитий корпоративний колектив заводу Татрафан.