1: 4

Онищук Ю. / Корпош Р.

Ранкова гра неділі давалася командам важко, тому команди розпочали із розвідки та обережно, адже у очному протистоянні два лідери розігрували путівки у третю та четверну ліги. Та ближче до середини тайму обидві команди гонилися по майданчику «Арени Спорт» від воріт до воріт. Рахунок мали відкривати ковельчани, але не реалізувавши момент отримали гол у свої ворота – Іван Богута потужно пробив із дальньої дистанції – 1:0. «Козаки» не знітилися і продовжували «свою» гру – в черговий раз не реалізувавши момент (банально невлучивши по м’ячу), отримали контру,  та на цей раз підстрахувала перекладина. «Лучеськ» уміло захищався, однак, на заключній хвилині представники Ковеля таки досягли свого – красиву вивірену атаку розіграли до вірного – Валерій Жук 1:1. А за декілька секунд до сирени на перерву Степан Алєксєєв виводить свою команду уперед 2:1.

По перерві «Лучеськ» активізувався, але, як то часто буває – пішов у атаку та потрапив у полон: Богдан Затериха втік у контратаку та реалізував свій момент – 3:1. Синьо-білі кинули усі свої сили на відновлення паритету та фортуна цього ранку була не на їхньому боці – на 25-й хвилині Максим Мєдвєдєв у відчайдушному стрибку нейтралізував вихід два в один; розіграш ауту – перекладина; розіграш кутового – штанга… І як то часто буває не забиваєш ти… на 31-й хвилині Богдан Затериха вискочивши на побачення із голкіпером елегантно його перекинув – 4:1. Полосаті пішли у наступ із п’ятим польовим, однак дивідендів цей тактичний хід їм не приніс.