7: 3

Онищук Ю. / Корпош Р.

У матчі лідерів групи «F» між «жовто-полум’яною» командою «Олика» та «блакитно-крижаним» клубом «Луцьктепло» (насправді колір форми лучан тепла не випромінює) на майданчику «Арени Спорт» відразу розпочалася битва стихій. Капітан «оличан» Олег Шахраюк розганяв взривні атаки, а підопічні Ярослава Русіна уповали на довгі розіграші м’яча. В першій половині гри команди обмінялися голами. Спочатку відзначився «тепловик» Роман Коневич, а наприкінці тайму Олег Шахраюк відновив рівновагу.

Після перерви гра пішла в «гойдалковому» режимі – атака на атаку. ФК «Олика» виходив вперед – «тепловики» наздоганяли. Проте після проміжного нічийного результату 3:3, гольову сольну партію почали виконувати хлопці з Ківерцівського району. Вони наесли по воротах суперника більше двох десятків ударів, частина з яких перетворилася у голи. Дубль оформив юний Дмитро Кутецький, а лідер команди Олег Шахраюк забив три м’ячі та встановив підсумок – 7:3. «Олика» перша в групі та побореться за нагороди Третьої ліги.