3: 1

Трофімчук Р. / Корпош Р.

Гра двох претендентів із групи «Е» на путівку до Вищої ліги розпочалася рівною, але Віктор Сущ уже на 5-й хвилині відкриває рахунок у матчі, а за хвилину Роман Дудчик його подвоює – 2:0. Допоки «Олімпія» відходи від такого разючого удару – команди пішли на перерву.

У другій половині гри команди обмінялися достойними ударами та влучаннями у каркас воріт. На 18-й хвилині Олександр Маслічук підстеріг відскок у чужому штрафному та з трьох метрів, буквально, вколотив круглястого у ворота суперників – 1:2. Проте за хвилину Владислав Дячук відновив гандикап у два м’ячі обігравши і захисника, і голкіпера. На останніх секундах гри відверто фартило зеленим – олімпійці не здавалися і своїми потужними ударами влучали у каркас воріт суперника, однак на табло та і залишилися цифри 1:3.