3: 4

Трофімчук Р. / Корпош Р.

Великі сподівання покладали уболівальники на цю гру, особливо команди «Атлетик». Перед початком матчу в групі «F» сталася така ситуація, що перемога «Зимного» виводила полосатих старожилів футзалу у Вищу лігу, себе у першу, а луцьку «Вікторію» скидала у Другу лігу… Однак доля цього поєдинку, а відповідно  і трьох команд щоразу мінялася… Уже на другій хвилині метушня біля воріт представників Володимир-Волинського району після розіграшу кутового завершилася авто голом а власні ворота – 0:1. За такого початку матчу «Вікторія» перейшла на контратаки, а «Зимне» більше у позиційні – однак то голкіпери зі своєю функцією справлялися, то реалізація підводила. За 36 секунд до сирени на перерву вдається знову вдало розіграний стандарт – Роман Москвич подвоює перевагу своєї команди.

Із початком другого тайму напруга зросла ще більше і гравці «Зимного» таки змусили Максима Гонікмана зрізати м’яч у власні ворота – 1:2. Але за хвилину Валерій Курик знаходить шпарину у захисних редутах суперника та відновлює гандикап – 3:1. Темно-сині не здавалися і майже одразу відповіли голом у дев’ятку – Владислав Полетій підключився до розіграшу кутового – 2:3. За мить рахунок мав бути рівним, але поперечина підстрахувала «Віткорію», котра вискочила у швидкісну контратаку і Роман Москвич оформлює дубль – 4:2. Підопічні Руслана Кротача не здавалися ні на мить і на 23-й хвилині Максим Скіць скорочує відставання до мінімуму – 3:4. На останніх секундах матчу граючий президент сам міг стати героєм, однак не реалізував дабл-пенальті… А за такого рахунку «Вікторія» прямує у Вищу лігу, «Атлетик» у Першу, а «Зимне» підкорюватиме Другу.